Schedule & Results

Monday Leaderboard

​Place​​
Team
Points
Goals
1
Manly Kayak Centre
24
127
2
Tomahawks
18
121
3
SUPrising  
16
97
4
Team with Jake Miller
11
76
5
2 Girls 1 SUP ​​
7
59
6
SUPstandard
51
5
Suppy McSuppface
1
47
7

 
Round 1 - 5th November 

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    18 - 3
    SUPstandard
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    4 - 4
    Team with Jake Miller
  3. 6:45PM
    Suppy McSuppface
    4 - 10
    Tomahawks
  4. BYE
    SUPrising

 
Round 2 - 12th November

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    11 - 3
    Team with Jake Miller
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    9 - 2
    Suppy McSuppface
  3. 6:45PM
    SUPrising
    6 - 10
    Tomahawks
  4. BYE
    SUPstandard

 
Round 3 - 19th November 

  1. 6:00PM
    2 Girls 1 SUP
    3 - 16
    Manly Kayak Centre
  2. 6:45PM
    Suppy McSuppface
    1 - 12
    Suprising
  3. 6:45PM
    SUPstandard
    2 - 15
    Tomahawks
  4. BYE
    Team with Jake Miller

 
Round 4 - 26th November

  1. 6:00PM
    Team with Jake Miller
    CANCELLED
    Tomahawks
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    CANCELLED
    SUPrising
  3. 6:45PM
    SUPstandard
    CANCELLED
    Suppy McSuppface
  4. BYE
    Manly Kayak Centre

 
Round 5 - 3rd December

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    12 - 9
    Tomahawks
  2. 6:45PM
    SUPstandard
    1 - 14
    SUPrising
  3. 6:45PM
    Team with Jake Miller
    5 - 2
    Suppy McSuppface
  4. BYE
    2 Girls 1 SUP

 
Round 6 - 10th December

  1. 6:00PM
    Suppy McSuppface
    0 - 12
    Manly Kayak Centre
  2. 6:45PM
    Team with Jake Miller
    6 - 8
    SUPrising
  3. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    7 - 7
    SUPstandard
  4. BYE
    Tomahawks

 
Round 7 - 17th December

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    5 - 4
    SUPrising
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    3 - 8
    Tomahawks
  3. 6:45PM
    Team with Jake Miller
    12 - 1
    SUPstandard
  4. BYE
    Suppy McSuppface

 
Round 8 - 7th January

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    9 - 2
    Tomahawks
  2. 6:45PM
    Team with Jake Miller
    12 - 3
    Suppy McSuppface
  3. 6:45PM
    SUPstandard
    3 - 10
    SUPrising
  4. BYE
    2 Girls 1 SUP

 
Round 9 - 14th January

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    12 - 5
    Team with Jake Miller
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    9 - 9
    Suppy McSuppface
  3. 6:45PM
    SUPrising
    8 - 6
    Tomahawks
  4. BYE
    SUPstandard

 
Round 10 - 21st January 

  1. 6:00PM
    2 Girls 1 SUP
    1 - 9
    Manly Kayak Centre
  2. 6:45PM
    Suppy McSuppface
    6 - 10
    SUPrising
  3. 6:45PM
    SUPstandard
    2 - 11
    Tomahawks
  4. BYE
    Team with Jake Miller

 
Round 11 - 4th February 

  1. 6:00PM
    Team with Jake Miller
    5 - 10
    Tomahawks
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    5 - 12
    SUPrising
  3. 6:45PM
    SUPstandard
    10 - 7
    Suppy McSuppface
  4. BYE
    Manly Kayak Centre

 
Round 12 - 11th February

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    FORFEITED
    SUPstandard
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    5 - 6
    Team with Jake Miller
  3. 6:45PM
    Suppy McSuppface
    3 - 18
    Tomahawks
  4. BYE
    SUPrising

 
Round 13 - 18th February

  1. 6:00PM
    Suppy McSuppface
    2 - 13
    Manly Kayak Centre
  2. 6:45PM
    Team with Jake Miller
    5 - 6
    SUPrising
  3. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    6 - 5
    SUPstandard
  4. BYE
    Tomahawks

 
Round 14 - 25th February 

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    10 - 2
    SUPrising
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    3 - 14
    Tomahawks
  3. 6:45PM
    Team with Jake Miller
    12 - 8
    SUPstandard
  4. BYE
    Suppy McSuppface

 BACK UP WEEK 1 - 4th March - (Round 4) 

  1. 6:00PM
    Team with Jake Miller
    1 - 8
    Tomahawks
  2. 6:45PM
    2 Girls 1 SUP
    4 - 5
    SUPrising
  3. 6:45PM
    SUPstandard
    9 - 8
    Suppy McSuppface
  4. BYE
    Manly Kayak Centre

 
Semi Finals - Round 1 - 11th March

  1. GAME 1 6:00PM
    Team with Jake Miller
    10 - 5
    SUPrising
  2. GAME 2 6:35PM
    Manly Kayak Centre
    10 - 4
    Tomahawks

 
Semi Finals - Round 2 - 18th March

  1. 6:00PM
    Team with Jake Miller
    3 - 8
    Tomahawks

 
Grand Finals - 25th March

  1. 6:00PM
    Manly Kayak Centre
    -
    Tomahawks